Tréninky

Registrace na dogres a dobíjení kreditů

Přihlašování na veškeré tréninky probíhá přes portál https://naura.dogres.cz. Zde je potřeba mít vytvořenou registraci. Po registraci vám přijde kód, který nesmíte zapomenout a budete se jeho pomocí přihlašovat. K přihlášení na tréninky je rovněž nutné mít nabité kredity. Ty nabijete tak, že adekvátní částku za vámi zvolený počet kreditů zašlete  č.ú. 200117078/0600 a do zprávy pro příjemce napište vaše jméno + počet kreditů. (Je nutné, abyste nejdřív měli vytvořenou registraci a až pak posílali peníze a správně uvedli jméno a příjmení, pod kterým jste v dogres registrováni, jinak nejsme schopni platbu spárovat a pak přemýšlíme, kdo ty kredity chtěl dobít).

1 kredit = 1 Kč

Přihlašování na tréninky

Veškeré tréninky naleznete na https://naura.dogres.cz/trainings . Přihlašování na následující měsíc startuje většinou poslední neděli v předcházejícím měsíci ve 20:00. Již před nedělí bývají tréninky zveřejněny a tak si můžete s dostatečným předstihem naplánovat, na které byste se chtěli přihlásit. Veškeré informace ohledně přihlašování bývají zveřejněny na fb stránce Psí svět naura- členové. Zde rovněž jednotliví členové píšou, ze kterých tréninků se museli odhlásit a uvolnili tak místo pro další zájemce. Prosím dodržujte toto pravidlo a v případě odhlášení to dejte vědět i ostatním členům, aby měli možnost se na trénink dohlásit.

Na tréninky se rovněž můžete hlásit i po zaplnění kapacity jako náhradníci a v případě, že se někdo z tréninku odhlásí, dogres vás automaticky přeřadí mezi účastníky tréninku a přijde vám email. 

Rovněž si prosím kontrolujte, kde má trénink probíhat. Trénujeme celkem na třech místech: Psí hala Naura Ostrava, Cvičák Ostrava Martinov a Žabeň. V případě nepříznivého počasí občas bývají venkovní tréninky z Martinova přesunuty do haly. Opět se snažíme tuto informaci sdělovat primárně na fb a případě i rozesíláním sms zpráv účastníkům. Proto je nutné, abyste v dogresu měli uvedeno své tel. číslo.

Odhlásit se z tréninku můžete sami do 48 hodin před tréninkem. Ve výjimečných případech vás poté můžeme odhlásit i my ručně za předpokladu, že si za sebe najdete náhradníka. Jinak vám kredit propadne.

Peníze za zaplacené kredity nevracíme!!!

 

Podmínky:

  • Pozdní příchody na trénink - pokud se klient zpozdí o více jak 5 min, přichází o jedno kolo výcviku.
  • všichni psi, pokud zrovna neběhají, budou pod kontrolou - tzn. uvázáni, v klecích, kenelách nebo autech (pokud počasí dovolí)

  • u haly venčení pouze v přední části travnatého placu nebo na umělce před halou. Psi rovněž mohou být pouze na vodítku

  • štěkající psi v Žabni, kteří zrovna neběží, musí být zavřeni v kanclu nebo autech (pokud počasí dovolí a to pouze v případě, že auto nebude parkovat blízko protilehlých domů), aby jejich štěkot neobtěžoval místní

 

Trénink zobrazíte kliknutím na něj v kalendáři.

Přidat hlídacího psa