Naši trenéři

Eliška Kaletová (Panáčová)

Picture

 
Vicemistryně světa 2017 kategorie medium - družstva
​Vicemistryně ČR border kolií 2015
Mistryně republiky 2017 kategorie medium - jednotlivci
Mistryně republiky 2017 kategorie medium - družstva
Nominace na European Open (2009,2010,2012,2013,2014, 2016, 2017)
Nominace na Mistrovství světa (2012,2014,2017)
Juniorská vicemistryně Evropy 2003 kategorie medium - družstva
Juniorská 2. vicemistryně Evropy 2003 kategorie medium - jednotlivci...

Agility se věnuji od roku 2000. Se svými psy mám ty nejvyšší ambice a učím se od "top týmů" z celé Evropy (Krisztina Kabai, Tereza Králová, Silas Boogk, Radovan Liška, Marije Piroja...). Své poznatky a 17-leté zkušenosti se také pokouším předat dál.            osobní stránky: www.eliska-panacova.cz

 

 

Daniela Rychlíková

Picture

 
S tréninkem agility jsem začala již v roce 2002 se svou kavalíří slečnou Nelou. Brzy jsem se probojovala do juniorské reprezentace a reprezentovala Českou republiku na Mistrovství Evropy juniorů v Rakousku, kde jsme v souteži družstev získali třetí místo. V roce 2011 jsem si pořídila štěňátko kavalíra a od dubna roku 2012 jsme společně začaly trénovat. Nyní běháme v elitní kategorii SA3 a přibyla k nám bordeří slečna Fleur, která závodí v kategorii LA2.


osobní stránky: http://amaia-indigrace.webnode.cz/

 

 

 

 

 

 

Eliška Vernerová

Picture

Jmenuji se Eliška Vernerová a agility se věnuji od roku 2003. Mým životem prozatím prošlo 5 psů, se kterými jsem se věnovala agility - jezevčice Kickey, foxteriérka Berry, vypůjčená jorkšírka Terrezka, toy pudlička Ebinka a jako poslední border collie Sati. Momentálně se aktivně věnuji tréninku jen s nejmladší borderkou, se kterou se naplno věnujeme přípravě na závodní kariéru. Ostatní pejsci jsou s ohledem na jejich zdravotní stav a věk už pouze aktivními důchodci.
S Kickey a Terrezkou jsme několikrát reprezentovaly Českou republiku na velkých akcích jako Mistrovství Evropy juniorů. Více než výsledků si však cením jejich nadšení při výcviku a potěšení ze společně stráveného času i mimo tréninky.

Jako trenér se agility věnuji od roku 2009. Ve výcviku uplatňuji metody pozitivního posilování s důrazem na férový přístup k psovi. Stěžejní je pro mě dobrý trénink jednotlivých prvků (například zónové překážky, slalom, správná technika skoku) a maximální nadšení a rychlosti psa při jejich provádění. Hodně a ráda pracuji s klikrem.

Mimo tréninku agility se věnuji přípravě psů po kondiční stránce, rozvoji jejich motoriky a koordinace. Velký důraz kladu na správné rozcvičení před tréninkem a také péči o psa po tréninku (masáže, strečink, magnetoterapie). Více k tomuto tématu na www-psi-wellness.cz

Další informace o mně lze nalézt na osobním webu mých psů www.kickey.cz nebo na www.eliskavernerova.cz