Psí hřiště Naura, Žabeň

Psí hřiště Naura, Žabeň  (okr. F-M)     

 

Hřiště poskytujeme k pronájmu jen po předchozích pozitivních zkušenostech.              

 

Obecné informace: 

velikost: 18m x 38 m

 

Povrch: měkká antuka 

částečně osvětleno, kompletně oploceno

 

V případě suchého počasí je možno si antuku pokropit, aby se neprášila. Kropení spustíte pouze zapojením oranžové prodlužky do elektřiny (venku nad košem). K dispozici je i pistolka, kterou můžete kropit ručně a koncovkou měníte střik, pro toto použití kropení jsou však důležití dva lidé, jeden musí pistolku držet, druhý spouští, pokud by pistolka byla vypnutá a nebyla stisknutá, čerpadlo se spálí a vzhledem k nemalé investici si na to musíme dávat pozor. Popřípadě zároveň držte pistolku a zapojujte do elektřiny. Brzy pistolku zafixujeme, aby nebylo možné čerpadlo takto poškodit. Snad vše bude klapat 😍 klidně dojeďte na trénink s předstihem a pokropte si terén dle vašich potřeb a požadavků nebo si jej protáhněte (pokud bude volno před vámi a po vás)🙂 kdyby cokoli nebylo jasné, pište, volejte.

 

Překážky agility k dispozici: 3x tunel (3m, 4m, 5m), slalom, 6 skoček, polohovatelná kladina, áčko, rozpadací kruh, tréninková houpačka

 

Příslušenství: WC a tekoucí voda vedle budovy (zvenku), náleží autodílně. Máme domluveno sdílené užívání. Kancelář se stolem, židlemi a 3 klecemi, které jsou k dispozici, pokud nedojde k jejich poškození. Je nutné v areálu i kolem něj sbírat exkrementy!

 

JE NUTNÉ ŠTĚKAJÍCÍ NEBĚHAJÍCÍ PSY ZAVÍRAT DO KLECÍ ČI KENNEL v KANCELÁŘI!

 

Cena: 150 Kč / hodina

 

Rezervace a plaby: Přijímáme pouze přes systém DOGRES, po rezervaci Vám přijde informační e-mail s návodem k platbě. 

 

PARKOVÁNÍ:

 

 

 

 

 

Zobrazit mapu